Stan zagrożeń w internecie znajduje się obecnie na poziomie standardowym. Nie występują duże epidemie a eksperci z Kaspersky Lab nie zanotowali żadnych poważnych incydentów związanych z bezpieczeństwem. Poziom zagrożenia: 1
 

Wyniki dla: "Trojan-Downloader.Win32.Small.aacq"

Znaleziono 5 wyników


 1. Kaspersky Security Bulletin 2009. Statystyki

  [Analizy] 

  Podsumowanie roku 2009. Statystyki

 2. Kaspersky Security Bulletin 2008: Statystyki

  [Analizy] 

  Poczta elektroniczna nie jest już tak popularnym wektorem infekcji jak strony internetowe...

 3. Lista najbardziej charakterystycznych szkodliwych programów, wrzesień 2008

  [Weblog] 

  1. Najbardziej pazerny trojan atakujący banki

   We wrześniu tytuł ten przypadł trojanowi Trojan-Banker.Win32.Banker.xkz, pochodzącemu z tej samej rodziny, która zwyciężyła w tej kategorii ostatnim razem. Szkodnik ten atakuje jednocześnie użytkowników 28 banków.

  2. Najbardziej pazerny trojan atakujący systemy płatności online

   Wrześniowym zwycięzcą został Trojan.Win32.Agent.adtp, który na swym celowniku ma cztery systemy płatności elektronicznej.

  3. Najbardziej pazerny trojan atakujący karty płatnicze

   Już dawno nie widzieliśmy szkodliwego programu, który zwyciężył w więcej niż jednej kategorii. Jesienią pojawił się niespodziewanie nowy program: we wrześniu Trojan-Banker.Win32.Banker.xkz atakował nie tylko 28 banków jednocześnie, co zapewniło mu zwycięstwo w pierwszej kategorii, ale również 5 różnych kart płatniczych, dzięki czemu zwycieżył w trzeciej kategorii.

  4. Najbardziej ukradkowy program

   Jesień...

 4. Najpopularniejsze szkodliwe programy września 2008 wg Kaspersky Lab

  [Analizy] 

  Kaspersky Lab prezentuje listę szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników we wrześniu 2008 r.

 5. Lista najbardziej charakterystycznych szkodliwych programów, sierpień 2008

  [Weblog] 

  1. Najbardziej pazerny trojan atakujący banki W sierpniu w kategorii tej zwyciężył Trojan-Banker.Win32.Banker.rqk mimo że atakował tylko 26 banków, stosunkowo niewiele jak na tą kategorię.

  2. Najbardziej pazerny trojan atakujący systemy płatności onlineW sierpniu tytuł ten zdobyła nowa modyfikacja backdoora Backdoor.Win32.Agobot.gen atakująca cztery systemy płatności jednocześnie.

  3. Najbardziej pazerny trojan atakujący karty płatniczeZwycięzca, Trojan-Banker.Win32.Banbra.vf, atakuje cztery systemy kart płatności.

  4. Najbardziej ukradkowy programPo lipcowym zwycięstwie rodzina Hupigon ponownie pojawiła się w naszym zestawieniu, tym razem reprezentowana przez backdoora Backdoor.Win32.Hupigon.nqr, program spakowany przy pomocy siedmiu różnych pakerów.

  5. Najmniejszy szkodliwy programTrojan.BAR.Tiny.a ma jedynie 31 bajtów; przeszukuje system w celu znalezienia aplikacji i uruchamia wszystkie, które znajdzie.

  6. Największy...